Novinky

Darkovští předáci s vedením dolu hodnotili a plánovali

Darkovští předáci s vedením dolu hodnotili a plánovali

KARVINÁ – Předáci Dolu Darkov se sešli poslední lednový pátek ráno v prostorách závodu 9. květen a vydrželi spolu více než 24 hodin. Po poradě a zhodnocení roku vyrazili na exkurzi do Elektrárny Dětmarovice a poté utužovat kolektiv do rekreačního střediska v Beskydech. Silnou partu, která půjde tvrdě za společným cílem, totiž budou podle šéfů dolu letos potřebovat.

 

„Vytrvat, přežít, bude líp,“ to byla nejpopulárnější věta porady. Ve svém proslovu k chlapům ji použili výrobní náměstek Miroslav Suchoň i ředitel dolu Boleslav Kowalczyk. Ten za loňské výkony poděkoval všem bez rozlišování, kolik kdo splnil limitních výkonů . „Je třeba poděkovat všem bez ohledu na počet limitních výkonů, které jsou často ovlivněny geologickými podmínkami,“ řekl Kowalczyk.

 

Při vyhodnocování nejlepších pracovníků a kolektivů speciálně poděkoval kolektivům Jana Průchy a Antonína Kodenka, které se mohou pochlubit celoročním provozem bez úrazu. „Svědčí to o tom, že lidé v těchto kolektivech opravdu pracují s hlavou na krku. Zaslouží si maximální pochvalu, sladit výrobu a bezpečnost je hlavní cíl i pro letošní rok,“ uzavřel poradu ředitel Kowalczyk.

 

(vs)