Novinky

RBP otevře druhou pobočku detašovaného pracoviště v rámci OKD

RBP otevře druhou pobočku detašovaného pracoviště v rámci OKD

Svoji činnost zahájí 3. října 2018 v severní lokalitě Dolu ČSM v prvním poschodí bývalého zdravotního střediska.  Zaměstnanci ji budou mít k dispozici každou středu v době od 6  - 11:30 a od 12 do 14:30 hod.

 

„Na konci srpna jsme v OKD ve spolupráci s Revírní bratrskou pokladnou zřídili první detašovanou pobočku v lokalitě Dolu Darkov s provozní dobou v úterky a ve čtvrtky. Po měsíci se nám potvrdilo, že zaměstnanci mají o tuto službu zájem. Každý týden ji v průměru navštívilo asi 40 klientů. Nejčastěji se žádostmi o proplacení nadstandardních, bonusových a zaměstnaneckých benefitů poskytovaných RBP nebo cestovní pojištění. Mnoho zaměstnanců těžařské firmy se také chodilo informovat a ověřovat si, na co mají nárok…“, konstatovala personální ředitelka OKD a.s. Radka Naňáková.

 

Hlavním důvodem vzniku obou detašovaných pracovišť Revírní bratrské pokladny v OKD je skutečnost, že více než 6 tisíc zaměstnanců jsou pojištěnci RBP, kterým by služby zdravotní pojišťovny mohly ušetřit spoustu času. Těžařská firma také stála před 25 lety i u zrodu této v současnosti největší regionální zdravotní pojišťovny v České republice, která má v současnosti asi 430 tisíc klientů.

 

Ivo Čelechovský,

tiskový mluvčí OKD, a.s.